STIKLAI ŽIDINIAMS

Stiklo keramika N-0 PREMIUM – naujausios generacijos karščiui atsparus stiklas, sukurtas Nippon Electric Glass įmonėje Japonijoje, naudojamas židinių ir krosnelių durelių įstiklinimui. Karščiui atsparaus stiklo paviršius poliruotas iš abiejų pusių , ko pasekoje vaizdas ir atspindžiai nėra iškraipomi ir vizualiai pasiekta tobula židinio ar krosnelės vidaus apžvalga. Taip pat poliruotas paviršius mažiau aprūksta, kas leidžia ilgiau džiaugtis gražiu degančių malkų vaizdu. Produktas atitinka pastoviai augančius židinių gamintojų ir pirkėjų reikalavimus.

Stiklo keramika skirta židinių, krosnelių ir orkaičių durelėms įstiklinti. Tai karščiui atsparus stiklas galintis išlaikyti net 800 laipsnių celsijaus temperatūrą, nebijantis temperatūros šuolių ir turintis beveik nulinį plėtimosi koeficientą.Karščiui atsparus stiklas gaminamas trijų storių 3, 4 ir 5 mm storio. populiariausias yra 4 mm storio stiklas.Stiklas gali būti išpjaunamas kliento pageidaujamos formos ir dydžio. Svarbu nurodyti tikslius išmatavimus milimetrais. Jai reikalinga netaisyklinga forma svarbu turėti atitinkamos formos lekalą arba stiklo brėžinį.Maksimalūs stiklo keramikos išmatavimai gali būti 2015 mm x 1270 mm.Stiklo keramika neturi jokių toksinių medžiagų ir yra draugiška aplinkai.

Lenkti/Trapeciniai stiklai

Viengubo lenkimo stiklai

Viengubo lenkimo karščiui atsparus stiklai naudojami židinių ir krosnelių durelėms stiklinti. Šie stiklai gaminami konkretiems židinių modeliams, todėl kiekvienu konkrečiu atveju reikia stiklą parinkti iš turimų sandėlyje, arba užsakyti pas gamintoją.Lenkimo kampai gali būti 45 ir 90 laipsnių. Stiklo storis 4 mm.
Stiklo kraštai pagal poreikį gali būti padengti specialiais, karščiui atspariais dažais.

Lanku lenkti keraminiai stiklai

Stiklų lenkimo spindulys R gali būti labai įvairus, aukštis h ir plotis L taip pat, todėl užsakant stiklą reikia pateikti visus šiuos parametrus. Populiariausias storis – 4 mm. Stiklo kraštai pagal poreikį gali būti padengti specialiais, karščiui atspariais dažais. Stiklo keramika neturi jokių toksinių medžiagų ir yra draugiška aplinkai. Kaina - pagal užsakymą. Dėl nestandartinių formų, storių ar gabaritu, konsultuotis el. Paštu arba skambinti telefonu.