Pirtys. Nuo įrangos iki įrengimo

Mūsų įmonės specialistai visada suteiks išsamią konsultaciją, patars ir  ne tik pasiūlys, bet ir padės išsirinkti pageidaujamą gaminį, bei suteiks visas reikiamas ar  pageidaujamas paslaugas atitinkančias aukščiausius standartus!

Krosnelės pirtims TMF

Malkinės pirties krosnys – TMF. Tai vienas iš krosnių gamintojų populiarių Europoje. Tai nebrangios, bet kokybiškos krosnelės. Savo gaminamoje gamoje firma turi išskirtinių produktų, kurių neatrasite pas kitus gamintojus. TMF gamintojo krosnelės palaipsniui pasikeitė iš esmės: krosnelių kūrimui naudojamos pažangiausios technologijos, moderni įranga, išplėstas prekių asortimentas. Bet svarbiausia – krosnelės tapo pastebimai gražesnės ir efektyvesnės.

Ženklas INOX patvirtina, kad krosnis pagaminta iš karščiui atsparaus plieno, kurio sudėtyje yra nuo 13% iki 18% chromo. Tai labai prailgina krosnelės tarnavimo laiką.

Vitra modeliai iš kitų krosnelių išsiskiria didele pakura, kuri palengvina kūrenimą ir suteikia židinio vaizdą iš priepirčio. Durelių stiklo įstrižainė – net 39 cm.

MALKINIŲ KROSNELIŲ PRIEDAI


AKMENŲ DĖTUVĖS


DŪMTRAUKIAI