MOBILŪS ORO KONDICIONIERIAI

Oro kondicionieriai - tai patalpas vėsinantys įtaisai, palaikantys nustatytą pageidaujamą temperatūrą bei drėgmę. Veikimo principas - šaldomas iš lauko į patalpą atkeliaujantis šiltas oras, o jo šiluma perduodama į lauką išleidžiamam orui.

Geriausiai naudoti kondicionierių esant itin karštam orui, tačiau nepatartina nustatyti per didelio skirtumo tarp patalpos ir lauko temperatūrų. Oro kondicionieriai stabdo pelėsio, pavojingo sveikatai, augimą, suteikia galimybę mėgautis šviežiu, sveiku, švariu oru be skersvėjų ir triukšmo.

Oro kondicionieriai dažniausiai laikomi patalpų vėsinimo priemone, tačiau kai kurie kondicionieriai skirti ir patalpų šildymui - jie puikiai pasitarnauja dar neprasidėjus šildymo sezonui, tačiau jau paspaudus šalčiams. Oro kondicionieriai būna elektroninio arba mechaninio valdymo. Kai kurie kondicionieriai turi laikmatį, jonizatorių, nuotolinį valdymą, nakties režimo funkciją, oro sausinimo funkciją, nakties režimo ir kitas funkcijas. Oro kondicionieriai leis jums komfortabiliai jaustis namuose ar biure netgi pačią karščiausią vasaros dieną.

AIRWELL MFH AW-MFH010-C41(Iki 29m2)

AIRWELL MFH AW-MFH010-C41 (iki 35 m2)

HTW-PC-020P33 (Iki 14 m2)

HTW-PC-026P26 (Iki 30 m2)

HTW MOBILUS 3.5KW ORO KONDICIONIERIUS HTW-PC-035P27

HTW MOBILUS 4.2KW ORO KONDICIONIERIUS HTW-PC-041P31