KAMINAI

Galime pasiūlyti platų asortimentą kaminų indėklų, pristatomų kaminų, nestandartinių dėtalių, pagal jūsų užsakymą. Patys gaminame, taip užtikrindami sprendimą kiekvienam klientui!  Taip pat siūlome montavimo paslaugas. Išsamesnė informacija tel. +370 685 58545 arba e.paštu zidiniusiluma6@gmail.com.

APVALŪS ĮDĖKLAI Į KAMINUS

VAMZDŽIAI / JUNGTYS

TVIRTINIMO DĖTALĖS

TRISIENIŲ DŪMTRAUKIŲ SISTEMA

DVISIENIŲ DŪMTRAUKIŲ SISTEMA


PRISTATOMI KAMINAI

DVISIENIAI DŪMTRAUKIAI, montuojami tose vietose, kuriose nėra mūrinio, modulinio dūmtraukio ar nėra galimybės į esamą įmontuoti reikiamo skersmens vienasienio (įdėklo) pasirinktam šildymo įrenginiui. Daugiausia jie yra tvirtinami prie pastato išorinės sienos laikančiaisiais arba tvirtinami prie pastato konstrukcijų.

Dvisienių dūmtraukių sistema skirta šalinti degimo produktus iš šildymo įrenginių (židinių, katilų, krosnių,…), kuriuose naudojamas kietas, skystas ar dujinis kuras. Dūmtraukių sistema yra atspari suodžių užsidegimui, tinkama eksploatuoti ir drėgnomis sąlygomis, o maksimali temperatūra 600°C. Dvisienių elementų sistema turi būti montuojama ne mažesniu kaip 130mm atstumu nuo išorinio dūmtraukio paviršiaus iki degių medžiagų (jei teisės aktai nenustato kitaip).

Vidinis dūmtraukio vamzdis gaminamas iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 1.4404, o šiluminės izoliacijos sluoksnis 50mm. Šie dūmtraukių sistemos elementai pagal žymėjimus gali būti naudojami ir kaip jungiamieji vamzdžiai jungiantys šildymo įrenginį su kaminu.

Dvisieniai dūmtraukiai susideda iš vidinio ir išorinio skirtingo skersmens vamzdžių. Šių vamzdžių išilginė siūlė suvirinta plazminiu būdu, o galai suformuoti specialiomis staklėmis, kad lengvai susijungtų ir užtikrintų reikiamą elementų sandarumą. Tarp šių vamzdžių yra dedamas šiluminis izoliacijos sluoksnis, kuris apsaugo dūmtraukį nuo kondensato susidarymo. Izoliacijos storis priklauso ir nuo kuro rūšies. Dvisienio dūmtraukio vidinio vamzdžio skersmenys gali būti nuo Ø100mm iki Ø900mm. Segmentinių detalių dūmtraukių aukščiai irgi įvairūs: 250mm; 500mm; 1000mm, kurie tarpusavyje jungiami sujungiamosiomis apkabomis (sąvaržomis) arba nerūdijančio plieno kniedėmis.

Montuojami jie gali būti ir prie pastato išorinės sienos, o taip pat ir pastato viduje. Esant būtinumui į vieną dvisienį dūmtraukį galima jungti kelis šildymo įrenginius, tačiau būtina atsižvelgti į keliamus reikalavimus visiems prietaisams.

NER. PLIENO INDĖKLAI Į KAMINUS

Apvalių (ovalių) įdėklų į kaminus sistemos elementai skirti apsaugoti vidinius dūmtraukių kanalų paviršius nuo ardančių degimo produktų, kurie susidaro šiuolaikiniuose didelio efektyvumo šildymo prietaisuose (ugniakuruose, krosnelėse, katiluose,…), kurie kūrenami kietu kuru.

Vienasienių įdėklų į kaminus sistema leidžia esamą seną kaminą modernizuoti, kai nėra galimybės jo renovuoti ar keisti statybinės konstrukcijos. Visos vienasienių įdėklų sistemos pritaikymas susideda iš naujojo dūmtakio parametrų nustatymo, jo skersmens parinkimo atsižvelgiant į jau esantį dūmtraukį ir šildymo prietaiso charakteristikas.

Vienasienių įdėklų jungimo technologijos:

leidžia greitai ir patikimai sumontuoti įmaunant juos vieną į kitą (kurie papildomai yra kniedijami N/P kniedėmis ar užveržiami sąvaržomis);

atsparumas suodžių gaisrui; darbinė temperatūra iki 600°C; galimybė užsisakyti nestandartinius įdėklus, pagal individualius projektus;

greitas ir paprastas montavimas; galima kūrenanti dujinį, skystą ir kietą kurą; platus vienasienių įdėklų diametrų pasirinkimas;

Vienasienių įdėklų plieno markė 1.4404: plieno storis nuo 0,5mm iki 1,0mm; elementai paruošti montavimui;

Kad dūmtraukis būtų patikimas ir saugus būtina: jis turi būti sandarus; atsparus korozijai; tinkamai sumontuotas;

Kad dūmtraukis užtikrintų šildymo prietaisų efektyvų veikimą reikalinga laikytis šių normų: užtikrinta optimali trauka teisingai parenkant dūmtraukio diametrą ir aukštį, teisingai išdėstyti pajungimo trišakius, būtinai sistemoje sumontuoti priedus (trišakius, pravalas, kondensato rinktuvą,…) kurie yra būtini kaip vieninga viso kamino sistemos konstrukcija, be kurių ši sistema negali būti eksploatuojama. Vienasienio dūmtraukio sistema turi būti švari, t.y. valoma mažiausiai du kartus per metus.

Jei vartotojas netaisyklingai vykdys montavimo darbus ar paves juos atlikti nekvalifikuotiems specialistams, nevykdys gamintojo nurodymų ar neturės sistemai visų lydinčių dokumentų pagal tuo metu galiojančius Lietuvoje teisės aktus, neteks teisės į tos sistemos garantinį ir pogarantinį laikotarpį, o taip pat ir esamus dūmtraukio sistemos trūkumus.