KETINĖS KROSNELĖS NORDICA

Krosnelė Brigitta GB

Moderni krosnelė Nordica Brigitta GB patalpoms iki 50 m2 šildyti. Pagaminta iš ketaus, padengta juoda emale. Turi antrinio degimo sistemą, paslėptą peleninę. Dūmtraukis jungiamas iš viršaus.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 4,7 KW
Dūmtraukio skersmuo: 120 mm
Svoris: 70 kg
Garantija : 5metai

Krosnelė CANDY

Moderni krosnelė Nordica Candy patalpoms iki 60 m2 šildyti. Pagaminta iš ketaus, padengta juoda emale. Turi antrinio degimo sistemą, paslėptą peleninę. Dūmtraukis jungiamas iš viršaus.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 6,2 KW
Malkos ilgis: 30 cm
Dūmtraukio skersmuo: 120 mm
Svoris: 85 kg
Garantija : 5metai

Krosnelė Gemma

Klasikinė krosnelė Nordica Gemma su koklių elementais arba natūraliu akmeniu, skirta patalpoms iki 60 m2 šildyti. Konvekcinė krosnelė, kurios pakūra išklota ketaus plokštėmis, durelės pagamintos iš ketaus, durelių stiklas pagamintas iš stiklo keramikos, atsparios karščiui iki 750 laipsnių. Krosnelės viršus - iš emaliuoto ketaus su kaitlente.

Galingumas: 6,0 kW. Dūmtraukio skersmuo: 120 mm. Spalvos pasirinkimas: Bordo, Balta, Pergamena, Pilkas natūralus akmuo.
Svoris: 85 kg - kokliai, 98 kg - natūralus akmuo. Garantija: 5 metai

Krosnelė Giuletaa X

Puikaus dizaino ir kokybės emaliuota ketaus krosnelė patalpoms iki 65m2 šildyti. Krosnelės dūmtraukis gali būti pajungiamas tiek iš viršaus, tiek iš nugaros pusės. Stiklo apipūtimo sistema (švaresnis stiklas), viršutinis oro padavimas, antrinis degimas, peleninė atidaroma iš priekio, deflektorius, tiesioginio dūmų nutraukimo sklendė, dvigubos korpuso sienelės, pelenų ardelės nupurtymo rankena, automtinis oro traukos reguliatorius, konvekcinė skarda užnugaryje. Galingumas: 6,5 KW. Nominalus galingumas: 6,6 kw. Dūmtraukio skersmuo: 120 mm. Svoris: 117 kg. Garantija: 5 metai

Krosnelė ISSETA EVO

Klasikinio dizaino kokybiška, emaliuota krosnelė Nordica Isetta Evo patalpoms iki 100m2 šildyti. Stiklo apipūtimo sistema (švaresnis stiklas), viršutinis oro padavimas, peleninė atidaroma iš priekio, deflektorius, tiesioginio dūmų nutraukimo sklendė, dešinios šoninės durelės, dvigubos korpuso sienelės, pelenų ardelės nupurtymo rankena, automtinis oro traukos reguliatorius. Ypač tinkama pastoviam šildymui. Galingumas: 7,3 KW. Galingumo intervalas: 7 - 11 kw
Dūmtraukio skersmuo: 150 mm. Svoris: 160 kg. Garantija: 5 metai

Krosnelė Jennifer

Nedidelė ketaus krosnelė Nordica Jennifer skirta patalpoms iki 80 m2 šildyti. Visa krosnelė pagaminta iš ketaus, kuris yra emaliuotas, durelių stiklas pagamintas iš stiklo keramikos atsparios karščiui iki 750 laipsnių. Priekyje turi ištraukiamą pelenų stalčių.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 7,5 KW. Dūmtraukio skersmuo: 150 mm. Malkų ilgis: iki 50 cm. Svoris: 141 kg
Garantija : 5 metai

Krosnelė KRATKI K10 / TF

Nebrangi bet kokybiška ir sandari krosnelė Kratki K10 /TF su karšto oro turbina nugarinėje dalyje, patalpoms iki 130 m2 šildyti. Turi deflektorių, ketaus korpusą, viršutinį oro padavimą, nuimamą šlifuoto metalo rankenėlę, peleninę. Turi galimybę papildomai įmontuoti du kaitlenčių žiedus. Dūmtraukis gali būti jungiamas iš viršaus arba iš nugaros.

Pagaminta: Lenkijoje, Kratki. Galingumas: 10 KW. Galingumo intervalas: 6 - 13 kw
Malkos ilgis: 35 cm. Dūmtraukio skersmuo: 130 mm. Svoris: 111 kg. Garantija: 5 metai

Krosnelė Gisella

Klasikinė krosnelė Nordica Gisella su koklių elementais bei kaitlente, skirta patalpoms iki 80 m2 šildyti. Konvekcinė krosnelė, kurios pakūra išklota ketaus plokštėmis, durelės pagamintos iš ketaus, kuris yra emaliuotas, durelių stiklas pagamintas iš stiklo keramikos, atsparios karščiui iki 750 laipsnių. Niša apačioje - malkoms.

Pagaminta: Italijoje, Nordica. Galingumas: 8,0 KW. Dūmtraukio skersmuo: 130 mm
Spalvos pasirinkimas : Balta, bordo.
Svoris: 135 kg. Garantija : 5 metai

Krosnelė Emiliana

Klasikinė krosnelė Nordica Emiliana dekoruotų koklių apdaila skirta patalpoms iki 70 m2 šildyti. Pakūra iš ketaus, durelės emaliuotos iš ketaus su keramikiniu, karščiui atspariu stiklu. Su kaitlente.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 6,5 kW
Dūmtraukio skersmuo: 120 mm
Spalvos pasirinkimas: Balta, bordo.
Svoris: 140 kg
Garantija : 5metai

Krosnelė FEDORA

Klasikinė krosnelė Nordica Fedora dekoruotų koklių apdaila skirta patalpoms iki 70 m2 šildyti. Pakūra iš ketaus, durelės emaliuotos iš ketaus su keramikiniu, karščiui atspariu stiklu. Su kaitlente.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 6,5 kW
Dūmtraukio skersmuo: 120 mm
Spalvos pasirinkimas: Balta, bordo.
Svoris: 140 kg
Garantija : 5metai

Krosnelė Isetta con cerchi

Puikaus dizaino ir kokybės emaliuota krosnelė Nordica patalpoms iki 100m2 šildyti. Stiklo apipūtimo sistema (švaresnis stiklas), viršutinis oro padavimas, peleninė atidaroma iš priekio, deflektorius, tiesioginio dūmų nutraukimo sklendė, dešinios šoninės durelės, dvigubos korpuso sienelės, pelenų ardelės nupurtymo rankena, automtinis oro traukos reguliatorius, konvekcinė skarda užnugaryje.
Galingumas: 7,3 KW. Galingumo intervalas: 7 - 11 kw. Dūmtraukio skersmuo: 150 mm
Svoris: 160 kg
Garantija: 5 metai

Krosnelė ISOTTA EVO

Puikaus dizaino ir kokybės emaliuota krosnelė patalpoms iki 120 m2 šildyti. Krosnelės dūmtraukis gali būti pajungiamas tiek iš viršaus, tiek iš nugaros pusės. Stiklo apipūtimo sistema (švaresnis stiklas), viršutinis oro padavimas, peleninė atidaroma iš priekio, deflektorius, tiesioginio dūmų nutraukimo sklendė, dešinios šoninės durelės, dvigubos korpuso sienelės, pelenų ardelės nupurtymo rankena, automtinis oro traukos reguliatorius, konvekcinė skarda užnugaryje. Galingumas: 12 kw. Galingumo intervalas: 11 - 14.5 kw. Dūmtraukio skersmuo: 150 mm. Svoris: 205 kg.

Krosnelė MARLENA

Moderni ketaus krosnelė Nordica Marlena, skirta patalpoms iki 80 m2 šildyti. Visa krosnelė pagaminta iš ketaus, kuris yra emaliuotas, ergonominė rankena, durelių stiklas pagamintas iš stiklo keramikos atsparios karščiui iki 750 laipsnių. Priekyje turi ištraukiamą pelenų stalčių.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 7,5 KW
Dūmtraukio skersmuo: 140 mm
Svoris: 130 kg
Garantija: 5 metai

Krosnelė JENNIFER PRS

Nedidelė ketaus krosnelė Nordica Jennifer PRS su galios spinduliavimo sistema, skirta patalpoms iki 80 m2 šildyti. Visa krosnelė pagaminta iš ketaus, kuris yra emaliuotas, durelių stiklas pagamintas iš stiklo keramikos atsparios karščiui iki 750 laipsnių. Priekyje turi ištraukiamą pelenų stalčių.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 8 kW. Dūmtraukio skersmuo: 150 mm. Malkų ilgis: iki 50 cm
Svoris: 188 kg. Garantija : 5 metai

Krosnelė Isetta Helga Evo Petra

Moderni krosnelė Nordica Helga Evo Petra su natūralaus akmens elementais, skirta patalpoms iki 100 m2 šildyti. Krosnelė, kurios pakūra išklota ketaus plokštėmis, durelės pagamintos iš ketaus kuris yra emaliuotas, lenktas durelių stiklas pagamintas iš stiklo keramikos atsparios karščiui iki 750 laipsnių.
Galingumas: 7,3 KW
Dūmtraukio skersmuo: 130 mm
Spalvos pasirinkimas: Natūralus akmuo
Svoris: 183 kg
Garantija : 5 metai

Krosnelė ISOTTA EVO

Nedidelė, moderni Nordica Flo malkomis kūrenama krosnelė su vertikalia ketaus pakura. Su priverstine oro konvekcija ir keramikiniu, karščiui atspariu stiklu.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 8,3 KW
Dūmtraukio skersmuo: 150 mm
Spalvos pasirinkimas : Balta, bordo.
Svoris: 194 kg
Garantija : 5 metai

Krosnelė NICOLETTA FORNO EVO

Klasikinė krosnelė Nordica Nicoletta Forno Evo Amethyst su kokliais skirta patalpoms iki 80 m2 šildyti. Konvekcinė krosnelė kurios pakūra išklota ketaus plokštėmis, durelės pagamintos iš ketaus kuris yra emaliuotas, durelių stiklas pagamintas iš stiklo keramikos atsparios karščiui iki 750 laipsnių. Turi orkaitę maisto gaminimui su termometru.

Pagaminta: Italijoje, Nordica
Galingumas: 8,0 kW
Dūmtraukio skersmuo: 130 mm
Svoris: 242 kg
Garantija : 5 metai

Krosnelė Norma Classic S Idro D.S.A.

Krosnelė Nordica Norma Classic S Idro D.S.A. su koklių elementais bei vandens kontūru skirta patalpoms iki 200 m2 šildyti. Durelės bei korpusas pagamintos iš ketaus. Pirminis bei antrinis oro padavimas.

Pagaminta: Nordica, Italijoje
Svoris: 259 kg. Dūmtraukio diametras: 160 mm. Galingumas: nuo 19,5 kw iki 24,8 kw
Galingumas H2O: 14,9 kw
Spalvos pasirinkimas: bordo, balta.
Garantija: 5 metai

Krosnelė NORMA S EVO IDRO D.S.A.

Krosnelė Nordica Norma S Evo Idro D.S.A. su koklių elementais bei vandens kontūru, skirta patalpoms iki 180 m2 šildyti. Durelės pagamintos iš ketaus, keramikinis stiklas karščiui atsparus iki 750 laipsnių. Pirminis bei antrinis oro padavimas.

Pagaminta: Nordica, Italijoje
Svoris: 245 kg
Dūmtraukio diametras: 160 mm
Galingumas: 17,5 kW
Galingumas H2O: 10,6 kW
Spalvos pasirinkimas: bordo, smėlinė, titano.
Garantija: 5 metai