Malkinių krosnelių priedai


Padėklas krosnelei

Padėklas malkomis kūrenamoms krosnelėms. Matmenys 44 x 51.5 mm.

Dėl užsakymo ir norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis.

Pagaminta Lietuvoje.

Padėklas krosnelei Harvia WL100

Padėklas krosnelei Harvia WL100. Skirtas malkomis kūrenamoms krosnelėms.

Matmenys: 47 x 66,5 cm, h60-75mm

Gamintojas: Harvia Oy, Suomija.

Apsauginis skydas

Apsauginis skydas Harvia leidžia sumažinti saugius atstumus iki degių paviršių. Tai ypač aktualu mažose pirtyse. Lengvai montuojamas. Tinka krosnelėms Harvia M1, Harvia M3, Harvia M3 SL.

Padėklas krosnelei Harvia WL110

Padėklas krosnelei Harvia WL110. Skirtas malkomis kūrenamoms krosnelėms.

Matmenys: 56 x 63,5 cm, h50-75mm.

Gamintojas: Harvia Oy, Suomija.

Apsauginis skydas

Apsauginis skydas Harvia leidžia sumažinti saugius atstumus iki degių paviršių. Tai ypač aktualu mažose pirtyse. Lengvai montuojamas. Tinka krosnelėms Harvia 20 Pro/SL/Duo, 20 Boiler/20 SL Boiler.

Apsauginis skydas

Apsauginis skydas Harvia leidžia sumažinti saugius atstumus iki degių paviršių. Tai ypač aktualu mažose pirtyse. Lengvai montuojamas. Tinka krosnelėms Harvia 20 ES Pro/S.

Priepirčio šildytuvas TMF

Priepirčio šildytuvas TMF pagamintas iš nerūdijančio plieno. Montuojamas ant dūmtraukio. Prijungimo vamzdžio skersmuo D115mm.

Matmenys: 220 x 290 x 1000mm.

Padėklas krosnelei Harvia WL110

 Stiklo sienelė skirta naudoti su Harvia DUO pirties krosnelėmis. Tai ne tik dekoratyvinis elementas, bet ir būdas dalintis šviesa ir šiluma tarp pirties ir priepirčio. Stiklo šiluminis laidumas didesnis nei mūrinės sienos. Krosnelė su stiklo sienele gali būti montuojamos į taip, kad iš terasos į pirtį patektų natūrali dienos šviesa. omplekte rasite visas montavimui reikalingas dalis, įskaitant ir nerūdijančio plieno lakštą, skirtą uždengti pakurai.

Stoveman durelių stiklai

Atsarginiai stiklai krosnelėms Stoveman. Atsparūs ugniai, tinka ir M krosnelėms (vietoje metalinės plokštės).

Boileris Stoveman. 

Boileris Stoveman skirtas vandens šildymui naudojant ant krosnelės sumontuotą šilumokaitį. Boileris gali būti montuojamas sistemose, kuriose vandens slėgis neviršyja 4 barų. Korpusas pagamintas iš 3 mm storio plieno. Vamzdžių jungtys ¾" skersmens. Rekomenduojama montuoti horizontaliai, bet galima ir vertikaliai. Talpa 100 arba 120 litrų. Matmenys: 92 x 50 x 60 cm. Svoris: 40 kg.

Šilumokaitis Stoveman SV3

Šilumokaitis, prie kurio galima prijungti vandens boilerį. Atlaiko iki 4 bar slėgį, tinka slėginėms sistemoms. Tinka visoms krosnelėms,  kurių dūmtraukio skersmuo yra ø115 mm.

Vamzdžių jungtys ¾" skersmens.

Šilumokaitis Stoveman SV1 

Šilumokaitis, prie kurio galima prijungti vandens talpą (boilerį). Lengvai sumontuojamas tiek kairėje, tiek dešinėje krosnelės pusėje (žr. video). Tinka Stoveman 16, 20 ir 24 modeliams. Pagamintas iš 4 mm storio metalo, dažytas karščiui atspariais dažais. Vamzdžių jungtys ¾" skersmens. Maksimali boilerio talpa 120 litrų. Galingumas 0,4kW.

Stoveman durelių stiklai

Atsarginiai stiklai krosnelėms Stoveman. Atsparūs ugniai, tinka ir M krosnelėms (vietoje metalinės plokštės).

Boileris Stoveman. Boileris Stoveman skirtas vandens šildymui naudojant ant krosnelės sumontuotą šilumokaitį. Boileris gali būti montuojamas sistemose, kuriose vandens slėgis neviršyja 4 barų. Korpusas pagamintas iš 3 mm storio plieno. Vamzdžių jungtys ¾" skersmens. Rekomenduojama montuoti horizontaliai, bet galima ir vertikaliai. Talpa 100 arba 120 litrų. Matmenys: 92 x 50 x 60 cm. Svoris: 40 kg.