Geriausi pasiūlymai Liepos mėnesį

AKCIJA! YPATINGOS KAINOS!

Mobilūs oro kondicionieriai

kokybiški oro kondicionieriai privačių namų, komercinių ir visuomeninių objektų vėsinimui. Įranga gali būti naudojama ir kaip oro sausintuvai.

Mobilūs kondicionieriai neužima daug vietos, nereikalauja didelių investicijų ir sudėtingų priežiūros darbų. Lengvai pernešami oro kondicionieriai leidžia mėgautis gaiva ir vėsa ten, kur jos labiausiai reikia. Šiuolaikinio dizaino gaminiai atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimus. Technikai nereikia montavimo darbų, t. y. įranga gali būti naudojama iš karto.

Daugiau informacijos Tel. +370685 58545

ŠILDYMO SISTEMŲ ĮRENGIMAS

Mes ne tik pasiūlysime Jums tinakamą įrangą už patrauklią kainą, bet suprojektuosime ir sumontuosime vidaus šildymo sistemas. Nuo projekto iki galutinio šildymo sistemų įrengimo.Visada parinksime išskirtinai Jums optimaliausius ir tinkamiausius sprendimus.Įrengsime labiausiai tinkamas šildymo sistemas, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei montavimo pastate galimybes.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį bei įžvalgą pasiūlysime geriausius, konkrečiai situacijai tinkamus šildymo sistemos įrenginių sprendimus.Visus montavimo ir įrengimo darbus atliks tik profesionalūs ir savo darbą gerai išmanantys, patyrę ir galintis užtikrinti aukštą darbų kokybę, specialistai.Šildymo sistemų rinka nuolatos keičiasi, joje pristatomi vis modernesni ir pažangesni sprendimai. Be specialistų pagalbos susigaudyti visose naujovėse nelengva, todėl padėsime Jums išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai tiek pagal kainą, tiek pagal kokybę. Džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir pasiūlyti pačius tinkamiausius sprendimus.

DARBAI ATLIEKAMI VISOJE LIETUVOJE !