Geriausi pasiūlymai Birželio mėnesį

5 klasės granuliniai katilai

STEMPIN EkoPell 10-15-20-25-30 kW

EkoPell katilas yra modernus įrenginys su granulių degikliu. Jį sudaro du moduliai (katilas + rezervuaras), kurie gali stovėti atskirai, todėl katilinėje yra lengviau sukrauti.

Naujoviškas degiklis su besisukančia degimo kamera ir uždegikliu kartu su katilu sukuria mažiau priežiūros nei anksčiau.

A++ energijos vartojimo efektyvumo klasė garantuoja mažą CO2 emisiją.

Krosnelės pirtims TMF

Malkinės pirties krosnys – TMF. Tai vienas iš populiariausių krosnių gamintojų Rusijoje, kuris mėgaujasi ne ką mažesniu populiarumu ir Europoje. Tai nebrangios, bet kokybiškos krosnelės. Savo gaminamoje gamoje firma turi išskirtinių produktų, kurių neatrasite pas kitus gamintojus. TMF gamintojo krosnelės palaipsniui pasikeitė iš esmės: krosnelių kūrimui naudojamos pažangiausios technologijos, moderni įranga, išplėstas prekių asortimentas. Bet svarbiausia – krosnelės tapo pastebimai gražesnės ir efektyvesnės.

Ženklas INOX patvirtina, kad krosnis pagaminta iš karščiui atsparaus plieno, kurio sudėtyje yra nuo 13% iki 18% chromo. Tai labai prailgina krosnelės tarnavimo laiką.

Vitra modeliai iš kitų krosnelių išsiskiria didele pakura, kuri palengvina kūrenimą ir suteikia židinio vaizdą iš priepirčio. Durelių stiklo įstrižainė – net 39 cm.

DAUGIAU INFORMACIJOS TELEFONU +370 685 58545 ARBA EL. PAŠTU zidiniusiluma6@gmail.com

Kieto kuro  katilai Altep

Kieto kuro katilas Neus Praktik

skirtas gyvenamųjų bei pramoninių patalpų apšildymui.
Pagrindinis kuras - malkos (kurių drėgmės kiekis ne didesnis nei 25%, ilgis iki 45 cm), kaip alternatyvus gali būti naudojamos medienos atraižos, akmens anglis (A klasės), pjuvenos, durpių briketai, kurių skersmuo 10-15 cm.

12 - 15 - 20 - 25 -30 kW galios.

DAUGIAU INFORMACIJOS TELEFONU +370 685 58545 ARBA EL. PAŠTU zidiniusiluma6@gmail.com