MULTISPLIT ORO KONDICIONIERIŲ VIDINIAI BLOKAI Daikin CTXM15N

Dėl atnauj. technologijos ir integruotų išman. technologijų sezoninis šildymo ar vėsinimo efektyvumas padidėja iki A+++.

Praktiškai negirdima: prietaisas veikia taip tyliai, kad jo net nepastebėsite. 2 sričių judesio aptikimo jutiklis: Oro srautas siunčiamas į tokią zoną, kurioje tuo metu nėra žmonių; Jei žmonių neaptinkama, prietaisas automatiškai persijungia į energiją taupantį režimą.Internetinis valdiklis: iš bet kur valdykite savo šildymo ir buitinio karšto vandens sistemą per programėlę, vietinį tinklą arba internetą. Pasirinkus R-32 gaminį sumažėja žala aplinka 68 %, lyginant su R-410A, taip pat tiesiogiai sunaudojama mažiau energijos, nes pasižymi aukštu energijos efektyvumu. Švaresnis oras dėl „Daikin“ technologijos „Flash Streamer“: galite nesibaimindami giliai kvėpuoti švariu oru. Grakštus, į akis nekrentantis kondicionavimo įrenginys, puikiai pritaikomas prie europiečių dizaino skonio. 3-D oro sraute derinamas vertikalus ir horizontalus automatinis siūbavimas, kad šilto arba šalto oro srovė cirkuliuotų net didelių erdvių kampuose.

Privalumai

2 sričių judesio aptikimo jutiklis. Oro srautas siunčiamas į tokią zoną, kurioje tuo metu nėra žmonių. Jei žmonių neaptinkama, prietaisas automatiškai persijungia į energiją tausojantį režimą.

Energijos taupymas laukimo režimo metu. Prietaisui veikiant laukimo režimu, srovės suvartojimas sumažėja apie 80 %. 

Praktiškai negirdima: prietaisas veikia taip tyliai, kad jo net nepastebėsite.

Valdiklis, kontroliuojamas internetine programėle. Bet kur būdami valdykite vidaus įrenginį naudodami programėlę

Skirtingų modelių panaudojimas. Prie vieno išorinio įrenginio gali būti prijungta iki 5 vidinių įrenginių, net jeigu skiriasi jų galia. Visi vidiniai įrenginiai gali individualiai veikti su tuo pačiu šildymo arba aušinimo režimu.

„Econo“ režimas. Sumažina energijos suvartojimą, kad galėtų būti naudojami kiti prietaisai, kuriems reikia daug elektros energijos. Ši funkcija taip pat taupo energiją. „Nakties“ temperatūros režimas. Taupo energiją, neleisdamas nakties metu per daug vėsinti ar šildyti.

Tik ventiliatoriui. Įrenginys gali būti naudojamas kaip ventiliatorius, pučiantis orą be šildymo arba aušinimo. Komforto režimas. Apsaugodamas, kad šiltas arba šaltas oras tiesiogiai nepūstų į kūną, užtikrina veikimą be skersvėjų.

Galingas režimas. Gali būti pasirinktas greitam šildymui arba aušinimui; Išjungus galingą režimą, įrenginys grįžta į iš anksto nustatytą režimą. Automatinis aušinimo ir šildymo perjungimas. Automatiškai parenka šildymo arba aušinimo režimą, kad pasiektų nustatytą temperatūrą. Šnabždesio tylumo veikimo režimas. „Daikin” vidiniai įrenginiai veikia šnabždesio tylumo veikimo režimu. Taip pat garantuojama, kad įšoriniai įrenginiai netrikdytų kaimynų ramybės.Vidinio įrenginio tylus veikimas. Mygtukas „Silent“ („Tylus“), esantis ant nuotolinio valdymo pultelio, sumažina vidinio įrenginio veikimo garsą 3dB(A). Išorinio įrenginio tylus veikimas. Mygtukas „Silent“ („Tylus“), esantis ant nuotolinio valdymo pulto, sumažina išorinio įrenginio veikimo garsą 3dB(A), kad užtikrintų kaimynams tylią aplinką.. 

3-D oro srautas. Ši funkcija sujungia vertikalų ir horizontalų automatinį judėjimą, kad šilto ir vėsaus oro srautas cirkuliuotų dar didesnių erdvių kampuose.

Vertikalus automatinis siūbavimas. Galimybė, norint suvienodinti oro srauto ir temperatūros pasiskirstymą visame kambaryje, pasirinkti automatiškai vertikaliai judančias oro išleidimo groteles. Horizontalus automatinis siūbavimas. Galimybė, norint suvienodinti oro srautą ir temperatūros pasiskirstymą, pasirinkti automatiškai horizontaliai judančias oro išleidimo groteles.

Automatinis ventiliatoriaus greičio reguliavimas. Automatiškai parenka reikiamą ventiliatoriaus greitį, kad būtų pasiekta ir palaikoma nustatyta temperatūra. Ventiliatoriaus greičio reguliavimo žingsniai (5 žingsniai). Leidžia ventiliatoriaus greitį pasirinkti iki pateikto skaičiaus. Sausinimo programa. Leidžia sumažinti drėkinimo lygį, nekeičiant kambario temperatūros.

Flash Streamer. „Flash Streamer“, elektronais aktyvindama chemines reakcijas su ore esančiomis dalelėmis, suskaido tokius alergenus kaip žiedadulkės ir grybeliniai alergenai, taip pat pašalina nepageidaujamus kvapus, todėl oras tampa geresnis ir švaresnis. Dezodoruojantis filtras iš titano ir apatito. Suskaido nepageidaujamus kvapus, pavyzdžiui, tabako ir naminių gyvūnėlių

Savaitinis laikmatis. Galima nustatyti laikmatį, kad kasdien ar kas savaitę norimu metu įsijungtų šildymas ar aušinimas.

24 valandų laikmatis. Galima nustatyti, kad bet kuriuo metu per 24 valandas pradėtų operaciją.

Infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelis. Per atstumą paleidžia, sustabdo ir reguliuoja oro kondicionierių. Laidinis nuotolinio valdymo pultelis. Paleidžia, sustabdo ir reguliuoja oro kondicionierių.

Centralizuotas valdymas. Iš centrinio taško paleidžia, sustabdo ir reguliuoja oro kondicionierius. Automatinis pakartotinis paleidimas. Dingus maitinimui, įrenginys automatiškai pakartotinai pasileidžia su pirminiais nustatymais.

Savidiagnozė

Supaprastinta priežiūra, nurodant sistemos gedimus arba veikimo anomalijas.

Modelis - CTXM15N. Šaldymo/šildymo galia (nominali) - 1.5/2.0 kW. Vidinės dalies oro srautas šaldyme (max.) m³/h - 666. Garso slėgis 1 m atstumu (šaldyme) dB - (A)19/25/33/41Matmenys (WxHxD) / svorismm/kg811x294x272 / 10Pajungimo vamzdžių skersmuoDujos + skystiscoliai1/4″ + 3/8″Tarpblokinis kabelis, mm²   - 4 x 1.0.

*WiFi priedėlis standartinėje įrangos komplektacijoje ir papildomai jo įsigyti nereikia.