STOVEMAN krosnelės pirtims
Stoveman 13R

Stoveman 13R - cilindrinės formos krosnelė su tinklu, duodanti daug garo, skirta mažoms pirtims. Su vidine pakura, metalinėmis arba stiklinėmis durelėmis. Su papildomais konvekciniais kanalais ir išvalymo liuku.

Techniniai duomenys. Pirties tūris:6 - 13 m3. Galingumas:15,4 kW. Akmenų talpa:90-110 kg. Svoris be akmenų:52 kg. Pakuros tipas:vidinė. Dūmtraukio skersmuo:115 mm. Krosnelės matmenys: plotis  43 cm, gylis  54 cm, aukštis  70 cm. Gamintojas:Stoveman, Estija.

Stoveman 13R-LS

Stoveman 13R-LS - cilindrinės formos krosnelės su tinklu, duodanti daug garo, skirta mažoms pirtims. Su išorine pakura, metalinėmis arba stiklinėmis durelėmis. Su papildomais konvekciniais kanalais ir išvalymo liuku.

Techniniai duomenys. Pirties tūris:6 - 13 m3. Galingumas:15,4 kW. Akmenų talpa:90-110 kg. Svoris be akmenų:63 kg. Pakuros tipas: išorinė. Dūmtraukio skersmuo:115 mm. Krosnelės matmenys: plotis  45 cm, gylis  69,5 cm, aukštis  70 cm. Gamintojas:Stoveman, Estija

Stoveman 13 

Stoveman 13 - aštuonkampės formos krosnelė su tinklu, duodanti daug garo, skirta mažoms pirtims. Su vidine pakura ir stiklinėmis arba metalinėmis durelėmis. Su papildomais konvekciniais kanalais ir išvalymo liuku.

Techniniai duomenys. Pirties tūris: 6 - 13 m3. Galingumas:15,4 kW. Akmenų talpa:90-110 kg. Svoris be akmenų:52 kg. Pakuros tipas: vidinė. Dūmtraukio skersmuo:115 mm. Krosnelės matmenys: plotis  45 cm, gylis  52,5 cm, aukštis  70 cm. Gamintojas:Stoveman, Estija

Stoveman 16

Stoveman 16 - aštuonkampės formos krosnelė su tinklu, duodanti daug garo, skirta mažoms ir vidutinio dydžio pirtims. Su vidine pakura, metalinėmis arba stiklinėmis durelėmis. Yra galimybė prijungti šilumokaitį karšto vandens gamybai.

Modeliai: Stoveman - korpusas pagamintas iš 5 mm storio plieno lakštų.

Stoveman Heavy korpusas pagamintas iš 8 mm storio plieno lakštų, padidinto atsparumo ir ilgaamžiškumo, puikiai tinkamos ir intensyviai naudojamoms bei komercinėms pirtims.

Techniniai duomenys.  Pirties tūris:8 - 16 m3. Galingumas:17 kW. Akmenų talpa:140 kg. Svoris be akmenų:70 kg. Pakuros tipas:vidinė. Dūmtraukio skersmuo:115 mm. Krosnelės matmenys: plotis  50 cm, gylis  65 cm, aukštis  70 cm. Gamintojas:Stoveman, Estija.

Stoveman 16 LS

Stoveman 16-LS - aštuonkampės formos krosnelė su tinklu, duodanti daug garo, skirta mažoms ir vidutinio dydžio pirtims. Su vidine pakura, metalinėmis arba stiklinėmis durelėmis. Yra galimybė prijungti šilumokaitį karšto vandens gamybai.

Stoveman - korpusas pagamintas iš 5 mm storio plieno lakštų.

Stoveman Heavy korpusas pagamintas iš 8 mm storio plieno lakštų, padidinto atsparumo ir ilgaamžiškumo, puikiai tinkamos ir intensyviai naudojamoms bei komercinėms pirtims.

Techniniai duomenys. Pirties tūris:8 - 16 m3. Galingumas:17 kW. Akmenų talpa:140 kg. Svoris be akmenų:82 kg. Pakuros tipas:išorinė. Dūmtraukio skersmuo:115 mm. Krosnelės matmenys: plotis  50 cm, gylis  65 cm, aukštis  70 cm. Gamintojas:Stoveman, Estija.

Stoveman 20 R

Stoveman 20 R - aštuonkampės formos krosnelė su tinklu, duodanti daug garo, skirta mažoms ir vidutinio dydžio pirtims. Su vidine pakura, metalinėmis arba stiklinėmis durelėmis. Yra galimybė prijungti šilumokaitį karšto vandens gamybai.

Modeliai: Stoveman - korpusas pagamintas iš 5 mm storio plieno lakštų.

Stoveman Heavy korpusas pagamintas iš 8 mm storio plieno lakštų, padidinto atsparumo ir ilgaamžiškumo, puikiai tinkamos ir intensyviai naudojamoms bei komercinėms pirtims.

Techniniai duomenys. Pirties tūris:12 - 20 m3. Galingumas:20 kW. Akmenų talpa:160 kg. Svoris be akmenų:76 kg. Pakuros tipas: vidinė. Dūmtraukio skersmuo:115 mm. Krosnelės matmenys: plotis  51 cm, gylis  65,5 cm, aukštis  84 cm. Gamintojas:Stoveman, Estija.

1. Tolygus kaitinimas ir optimalus akmenų kiekis

STOVEMAN krosnelė pagaminta taip, kad TOLYGIAI kaitintų akmenis ir pirties patalpą. Joje optimaliai subalansuotas pakuros dydis ir akmenų skyriaus proporcijos. Akmenys ir pirties patalpa kartu kaista tolygiai ir palyginti greitai. Todėl išgaunama šiluma gerai pasiskirsto ir neprapuola veltui. Kuo didesnis akmenų kiekis, tuo ilgesnis reikalingas akmenų  ir tuo pačiu pirties patalpos įkaitinimo laikas. STOVEMAN krosnelėse akmenų kiekis yra nuo 100 iki 190 kg,  Tokio kiekio akmenų visiškai pakanka akumuliuoti šilumai, išgauti gausiam ir švelniam garui, neprarandant krosnelės dinaminių savybių. Su STOVEMAN krosnele pirtis bus gera tiek maudantis žemoje, tiek ir aukštesnėje temperatūroje. 

2. Standumo elementais sustiprinta pakura      

Krosnelių, iš visų pusių apkrautų akmenimis, pakuros įkaista labiau negu kitų krosnelių, kuriose akmenys dedami tik ant pakuros viršaus. Taip atsitinka todėl, kad šiluma nuo metalinės pakuros akmenims yra perduodama lėčiau negu orui, ir akmenimis apkrautos pakuros nėra taip greitai aušinamos. Todėl,  ypač intensyviai kūrenant, tokių krosnelių pakuras veikia didelės apkrovos.

SVARBU: kad neperkaistų, nesideformuotų ir efektyviai atiduotų šilumą į pirtį,  STOVEMAN pakura yra sustiprinta standumo elementais - kampuočiais ir standumo briaunomis. Kampuočiai veikia ir kaip pakuros aušinimo kanalai, nes iš apačios į jų angas patenka šaltas oras, kuris, judėdamas į viršų, įkaista ir greičiau šildo pirties patalpą. Visa pakuros konstrukcija pagaminta iš 5mm storio metalo lakštų. Be to, kai kurie pakuros elementai yra su dvigubomis sienelėmis.

3. Degimo kamera

      

Siekiant didesnio naudingumo koeficiento, degimo kameroje ugnis praeina keletą posūkių, kol patenka į dūmtraukį. Specialiai sukonstruoti borteliai ir pasviros briaunos leidžia efektyviau išnaudoti šilumos energiją. 

4. Stiprus, pakeltas nuo žemės padas

      

Kad pirtis efektyviai šiltų, pagrindo plokštėje yra ventiliacinės angos, pro kurias į akmenų skyrių patenka oras. Pats pagrindas gaminamas iš standaus metalo lakšto, gali nesideformuodamas atlaikyti didelį akmenų svorį. 

5. Didelė valymo anga

      

Krosnelę  būtina periodiškai išvalyti nuo susikaupusių suodžių. Tam skirta didelė ir patogi valymo anga, įtaisyta korpuso viršuje. Valymo angos dangtelis yra lengvai nuimamas, pagamintas iš dvigubo metalo lakšto, kad nepradegtų. 

6. Stiklinės durelės, patogi pelenų dėžutė

      

Visos STOVEMAN krosnelės gaminamos su durelėmis su ugniai atspariu stiklu. Daili pakura, plati ir patogi pelenų dėžutė.

7. Unikalus gamyklos numeris ir 24 mėn. garantija      

Kiekviena STOVEMAN krosnelė turi savo unikalų numerį, iškaltą pakuros korpuse. Patikima kokybės kontrolė leidžia STOVEMAN krosnelėms, naudojamoms nekomerciniams tikslams, suteikti 24 mėn. gamyklinę garantiją. 

Saugūs atstumai:

iki medinių lubų   1140 mmiki degių paviršių iš šono   190 mmiki degių paviršių iš galo   250 mmiki degių paviršių iš priekio   900 mmiki mūrinės sienos   50 mm


STOVEMAN krosnelės sukonstruotos, kad būtų stiprios ir ekonomiškos, kad pirtyje nepritrūktų kokybiško garo ir šilumos. Tam ir skirti šie konstrukciniai pranašumai, dėl kurių STOVEMAN krosnelės išsiskiria savo kokybe: