Židinių izoliacinės medžiagos

Šilumai laidi konstrukcinė plokštė Silca 600C 1000x625x25mm. Prekės kodas: A3SIL-600-25

Atspari karščiui iki 1000 °C, iš kalcio silikato su grafito priemaišomis pagaminta plokštė yra lengva, su ypač žemu plėtimosi koeficientu, atspari statiniam slėgiui, staigiems temperatūros pokyčiams. Šiluma spinduliuojama aplinkai vienodu intensyvumu. Sudėtyje nėra asbesto. Drožlės ir atkarpos, likusios po montavimo, gali būti utilizuojamos kartu su kitomis statybinėmis šiukšlėmis.

Gruntas SILCACON 1ltr. Prekės kodas: A3SIL-GRUNT

Silcacon gruntas - tai vandens - akrilo dispersija, mažinanti drėgmės įsigėrimą į SILCA 250 KM plokštę ir šiek tiek ją kietinanti. Tokia danga atspari šarmams.

Gamintojas - Silca. Kilmės šalis Vokietija. Aukštis, mm - 200. Plotis, mm - 80. Gylis, mm - 100.

SILCAVER ugniai atsparios sandarinimo virvės gaminamos iš ekologiško stiklo pluošto ir yra įvairių rūšių, pvz. tvirtai supintos virvės – kvadratinės arba apvalios – su minkšta šerdimi.
Židiniams ir krosnelėms įrengti daugiausia naudojamas minkštesnės pintos virvės. Jos būna baltos, juodos ir pilkos spalvos.
Kaina nurodyta už 1 m. Rulone yra 50 metrų.

Klijai termoiz. plokštėms 6,5 kg (SILCADUR-HFS Kleber). Atsparūs 950'. Prekės kodas: A3SIL-KLIJ-HFS

SILCADUR-HFS klijai lipnios, tirštos konsistencijos, naudojami kaip rišanti medžiaga. Klijai būna supilti į kibirėlius ir paruošti naudojimui, juos tereikia sumašyti.
Aukščiausia temperatūra 950oC; galima laikyti 18 mėnesių nuo šalčio apsaugotame kibire; naudojamas, kai aplinkos temperatūra yra aukštesnė nei 5oC.

Termoizoliacinių plokščių klijai SILCADUR-HFS-SB Kleber, 900g. Atsparūs iki 950"C

Prekės kodas: A3SIL-KLIJ-HFS-SB

SILCADUR-HFS klijai lipnios, tirštos konsistencijos, naudojami kaip rišanti medžiaga. Klijai būna supilti į maišelius ir paruošti naudojimui, juos tereikia sumašyti.
Aukščiausia temperatūra 950oC; galima laikyti 18 mėnesių nuo šalčio apsaugotame kibire; naudojamas, kai aplinkos temperatūra yra aukštesnė nei 5oC.

Tinklelis SILCATEX 50mx1m, MW 4x4mm (50metrų)

Prekės kodas: A3SIL-TINKL

SILCATEX-SE pagamintas iš specialaus ekologiško stiklo pluošto, dėlt yra mažai degus, neslystantis. Jis naudojamas tinko ir betono užpildui sutiprinti. Šis tinklelis atsparus šarmams, nekeičia savo dydžio ir negenda. Jo sudėtyje nėra sodos ir dirginančių medžiagų.

Rulone yra 50 metrų.

Impregnantas 1L, skirtas impregnuoti izoliaciniu ploksciu kameros viduje, atsparus t-rai iki 900'C

Prekės kodas: A3SIL-SILCADUR-HTI-1L

Impregnantas - tai tirpalas, "surišantis" plokščių paviršiuje esančias dulkes. Jis yra neutralaus kvapo, tinka plokščių pakuroje paruošimui.
Nesudėtingas naudojimas - tirpalas tepamas teptuku arba purškiamas.

Klijai maišomi su vandeniu SILCACON 5kg

Prekės kodas: A3SIL-KLIJ-4

Silcacon klijai naudojami izoliacinių plokščių Silca 250 KM montavimui. Klijus tepti galima tiesiai ant plokščių iškart po sumaišymo ar išminkymo.