KIETO KURO KATILAI

Ketiniai „SOLIDA“ katilai – tai teisingas šiuolaikinių energetikos problemų sprendimas. Juos galima kurenti mediena ir anglimi. Šios serijos katilai yra tikrinami ir jų kokybė kontroliuojama taip pat, kaip ir visų kitų SIME gamybos ketinių katilų. Degimo kameros forma ir matmenys leidžia pasiekti didelį našumą ir degimą be šlako. Atitinkamos ketinio korpuso izoliacinės medžiagos užtikrina puikią izoliaciją. Energetinė nepriklausomybė. Paprastas aptarnavimas. Patogus priėjimas prie degimo kameros. Aukštos kokybės ketaus korpusas. Nepriekaištingas kuro sudegimas. Ilgaamžiškumas.

Kieto kuro katilai Adarad skirti gyvenamųjų ir kitos paskirties patalpų šildymui. Katilai pagal galingumą turi 6 variantus. Priklausomai nuo modelio, galingumas keičiasi nuo 15.000 kkal/h iki 60.000 kkal/h. Lanksčios ketaus gamybos technologijos dėka, katilas pakankamai korozijai ir įtempimams, atsirandantiems dėl temperatūrų perkričio. Specialios
katilo konstrukcijos dėka, degimo kameroje nesikaupia pelenai, kas leidžia ženkliai prailginti katilo tarnavimo laiką. Pelenai kaupiasi ant judfamų grotelių o po to patenka į peleninę. Tai leidžia palengvinti katilo valymo procesą.

Originali horizontali trieigė cirkuliacijos sistema suprojektuota sekcijų pavidalu, kas padidina šilumos atidavimą. Šiuolaikinės aušinimo technologijos dėka, nereikalingas specialus pagrindo paruošimas po katilu.

Nuimami korpuso apsaugos paneliai leidžia nesunkiai prieiti prie degimo kameros ir dūmtraukio, kas žymiai palengvina jų valymą. Minimalūs šilumos nuostoliai ir maksimalus katilo efektyvumas užtikrinamas efektyvia šilumos izoliacija. Vidinės katilo sekcijos yra pilnai pakeičiamos. Katilo šoniniai paneliai pagaminti iš plieno. Jie užsideda iš kairės ir dešinės pusės. Adarad serijos katilai taip pat gali būti kurenami dujomis ar skystu kuru. Tam tikslui įmontuojamas degiklis su privestine trauka.

©2021 Židinių Šiluma. Visos teisės saugomos.