Ketinės krosnelės Jøtul  F 165

Didelės šoninės stiklo plokštės ir praktiška stovo kamera

Jøtul F 165 yra serijos F 160 dalis, kuri turi šešis pagrindinius modelius: su šoniniais stiklais arba be jų ir su įvairiais stovais. Jøtul F 165 sumontuota ketaus stove su durelėmis, kur galima laikyti reikalingus priedus. Taip pat galima sumontuoti židinio komplektą, kuris specialiai suprojektuotas šiam modeliui.

Krosnelė turi šonines stiko plokštes, kurios suteikia jai lengvą šiuolaikišką išvaizdą. Krosnelės viršuje galima pritvirtinti steatito plokštę, kuri didina šilumos kaupimo galimybes ir keičia krosnelės išvaizdą.

Jøtul F 165 tinka šildyti nedidelėms patalpoms. Esant minimaliam degimui gamina net 3 kW.

Ketinės krosnelės Jøtul  F 165 S

Kaupia šilumą ir puikiai atrodo

Jøtul F 165 S yra serijos F 160 dalis, kuri turi šešis pagrindinius modelius: su šoniniais stiklais arba be jų ir su įvairiais stovais. Krosnelė išsiskiria didelėmis šoninėmis stiklo plokštėmis, elegantiška steatito apdaila , dėl kurios  krosnelė atrodo puikiai.Steatitas  kaupia šilumą, o po to, kai ugnis nustoja degti, ją pamažu skleidžia patalpoje.

Jøtul F 165 S sumontuota ant ketaus stovo, kuriame galima laikyti reikalingus priedus. Taip pat galima sumontuoti židinio komplektą, kuris specialiai suprojektuotas šiam modeliui.

Jøtul F 165 S tinka šildyti nedidelėms patalpoms. Esant minimaliam degimui gamina net 3 kW.