Granuliniai kombinuoti katilai TIS

TIS Group granuliniai katilai – tai universalūs 5 klasės šildymo katilai, išsiskiriantys kokybe ir efektyvumu!

TIS Group Lenkijoje veiklą pradėjo 2007 metais importuodama ir eksportuodama šildymo bei vandentiekio įrangą. Vėliau buvo pradėti gaminti kieto kuro bei granuliniai katilai, kurių paklausa pastoviai augo tiek pačioje Lenkijoje, tiek už jos ribų. Šiuo metu katilai gaminami Lenkijos Leipcigo mieste bei gamykloje esančioje Baltarusijos teritorijoje, laisvoje ekonominėje zonoje. Sukaupta patirtis, įdiegtos pažangiausios technologijos, bei gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos – tai svarbiausi kriterijai, kurie įtakoja produktų patikimumą, efektyvumą ir ilgą eksploatacijos periodą.
TIS granuliniai katilai – tai pilnai automatizuota įranga su naujausiais savaime išsivalančiais degikliais, kurie sumontuoti priekinėje katilo dalyje, apatinėse durelėse. Granulės sraigtinio mechanizmo pagalba iš kuro talpos (bunkerio) paduodamos į degiklį. Šių katilų viena iš išskirtinių savybių – juos galima kūrenti ir prastesnės kokybės granulėmis. Degikliai neužsikiša, o katilai „nedūsta“, kaip atsitinka su kitų gamintojų analogiškos klasės katilais. Katilai komplektuojami su bunkeriu kurio tūris priklausomai nuo įrangos galingumo, gali būti nuo 350L iki 700L. Granulinių katilų automatika reguliuoja ir valdo visą katilo darbo režimą – pradedant granulių padavimu į degiklį, ventiliatoriaus darbą, degimo proceso intensyvumą, keturių siurblių ir pamaišymo vožtuvo darbą, pastovų nustatytos kambario temperatūros palaikymą. Automatika taip pat stabdo degimo procesą katile, esant avariniam atvejui. Šie granuliniai katilai gali būti valdomi GSM bei internetu.

Granulinis kombinuotas katilas TIS
Granulinis kombinuotas katilas TIS

15-20-25-30-35-40 kW

Katilai TIS DUO PELLET – tai pilnai automatizuoti granuliniai katilai su naujausiais savaime išsivalančiais degikliais, kurie sumontuoti priekinėje katilo dalyje, apatinėse durelėse. Granulės sraigtinio mechanizmo pagalba iš kuro talpos (bunkerio) paduodamos į degiklį. Šių katilų viena iš išskirtinių savybių – juos galima kūrenti ir prastesnės kokybės granulėmis. Degikliai neužsikiša, o katilai „nedūsta“, kaip atsitinka su kitų gamintojų analogiškos klasės katilais. Katilai komplektuojami su bunkeriu kurio tūris priklausomai nuo įrangos galingumo, gali būti nuo 350L iki 700L.

TIS DUO PELLET granulinių katilų automatika reguliuoja ir valdo visą katilo darbo režimą – pradedant granulių padavimu į degiklį, ventiliatoriaus darbą, degimo proceso intensyvumą, keturių siurblių ir pamaišymo vožtuvo darbą, pastovų nustatytos kambario temperatūros palaikymą. Automatika taip pat stabdo degimo procesą katile, esant avariniam atvejui. Šie granuliniai katilai gali būti valdomi GSM bei internetu.

TIS DUO PELLETuniversalūs granuliniai katilai, kurie pritaikyti kūrenti ir kietu kuru. Tam tereikia įstatyti ardelius, kurie išimami kai kūrenama tik granulėmis. Vidurinės katilo durelės skirtos kieto kuro užkrovai. Įrangos korpusas pagamintas iš 5 mm katilinio plieno, markė P265GH, ir apšiltintas mineraline vata. Katiluose sumontuoti naujos kartos šilumokaičiai, kurių dėka katilas pasiekia net 93% naudingumo koeficientą.

Granulinių katilų TIS DUO PELLET išskirtinumai:

 • 5 klasės granuliniai katilai;

 • galimybė kūrenti kietu kuru;

 • aukštas naudingumo koeficientas 93%;

 • automatinis katilo uždegimas ir gęsinimas;

 • automatinė degiklio išsivalymo funkcija;

 • šildymo sistemos cirkuliacinio siurblio valdymas;

 • vandens šildytuvo cirkuliacinio siurblio valdymas;

 • grindinio šildymo valdymas;

 • temperatūros reguliavimas pagal kambario termostatą;

 • temperatūros reguliavimas pagal lauko daviklį;

 • kuro bunkeris gali būti tiek dešinėje, tiek kairėje katilo pusėse;

 • patogi katilo priežiūra;

 • galimybė valdyti internetu;

 • gamintojas suteikia 2 metų garantiją.