↑ Return to Adarad

Adarad ketinis kieto kuro katilas su ventiliatoriumi SO-30E

demrad-ketinis-kieto-kuro-katilas-su-ventiliatoriumi-solitech-plus-e30-3-1

Tipas
Ketaus katilas
Galia, kW
21
Sekc. skaičius
5
Kodas
SO-30E
Kurenamas
Malkomis, briketais, akmens anglimis
Įkrovos kiekis, kg
30
Šilumokaičio tūris (l)
37
Matmenys, mm
1032x520x670
Dūmtraukis, mm
150
Pakuros gylis, mm
350
Svoris, kg
330

Kieto kuro katilai Adarad skirti gyvenamųjų ir kitos paskirties patalpų šildymui. Katilai pagal galingumą turi 6 variantus. Priklausomai nuo modelio, galingumas keičiasi nuo 15.000 kkal/h iki 60.000 kkal/h. Lanksčios ketaus gamybos technologijos dėka, katilas pakankamai korozijai ir įtempimams, atsirandantiems dėl temperatūrų perkričio. Specialios
katilo konstrukcijos dėka, degimo kameroje nesikaupia pelenai, kas leidžia ženkliai prailginti katilo tarnavimo laiką. Pelenai kaupiasi ant judfamų grotelių o po to patenka į peleninę. Tai leidžia palengvinti katilo valymo procesą.

Originali horizontali trieigė cirkuliacijos sistema suprojektuota sekcijų pavidalu, kas padidina šilumos atidavimą. Šiuolaikinės aušinimo technologijos dėka, nereikalingas specialus pagrindo paruošimas po katilu.

Nuimami korpuso apsaugos paneliai leidžia nesunkiai prieiti prie degimo kameros ir dūmtraukio, kas žymiai palengvina jų valymą. Minimalūs šilumos nuostoliai ir maksimalus katilo efektyvumas užtikrinamas efektyvia šilumos izoliacija. Vidinės katilo sekcijos yra pilnai pakeičiamos. Katilo šoniniai paneliai pagaminti iš plieno. Jie užsideda iš kairės ir dešinės pusės.

Adarad serijos katilai taip pat gali būti kurenami dujomis ar skystu kuru. Tam tikslui įmontuojamas degiklis su privestine trauka.